Jak moc nás v Heurece (ne)trápí subdomény a jak bojujeme s kyberchaosem? Pozvánka na první SEO livestream

Zveme vás na první webinář a livestream Heureky o SEO, který proběhne 4. 6. 2020 od 10:15 na Twitchi. Podělíme se s vámi o obsah a informace z naší aktuální case study, které měly zaznít na zrušené Google Webmaster Conference v Brně.

Co na vás čeká?

Případovka z naší reálné Heureka praxe. Jsme mezi webmastery známí tím, že máme Heureku postavenou na mnoha subdoménách. Masivní využívání subdomén už přerostlo rozumnou hranici, a proto jsme museli začít dělat drastické změny. Ukážeme vám, jaká je nekompromisní realita roku 2020 a pravda o subdoménách Heureky. Pěkně otevřeně bez bullshitu. Těšit se můžete na spoustu informací, praktických postupů a našich interních nástrojů.

Základní info o webináři “Subdomény a Kyberchaos”

První webinářová část bude trvat cca 40 minut. Dalších 20 minut máme vyhrazených pro AMA (Ask Me Anything) session, pro navazující diskuzi a vaše dotazy.

Budeme vysílat pouze live. Trvale dostupný záznam ze streamu dělat nebudeme.

  • Datum: čtvrtek 4. 6. 2020
  • Čas: 10:15 - 11:15
  • URL: pošleme přihlášeným den před konáním akce, sem doplníme ve čtvrtek 4. 6. 2020 před zahájením vysílání

Registrace

Počet míst není není nijak omezený a registrovat se na webinář není povinné, ale rozhodně to doporučujeme. Před akcí vám na mail totiž pošleme upomínku a URL streamu. A po skončení webináře pak registrovaným uživatelům pošleme pěkně přehledně všechny materiály a odkazy.

Pokud vám po registraci nedorazí potvrzovací mail, zkontrolujte si pro jistotu spam. A pokud nevidíte nebo vám nefunguje níže uvedený registrační formulář, tak použijte tento registrační odkaz.

Registrační formulář

* povinné
Livestreamy a webináře (Nutné zaškrtnout pro registraci na webinář. Pokud nezaškrtnete žádný checkbox v sekci preferencí pro odběr newsletterů, váš email po skončení akce z naší databáze trvale smažeme.)

Preference témat newsletterů (Volitelné, pouze pokud chcete do budoucna odebírat novinky z našeho blogu.)

Proč livestream?

Případovka měla původně anglický název “Subdomains & Cyberchaos” a měli jsme s ní vystoupit na Google Webmaster Conference začátkem března v Brně. Na přednášení se špičkovými googlery z celého světa a skvělými profíky z ČR jsme byli extrémně natěšení. Asi tušíte jak to bylo dál. Jeden lahodný netopýr za syrova, globální pandemie, karanténa a bylo po srandě. Po dvou měsících příprav nás to opravdu hodně mrzelo a rozhodli jsme se, že uděláme webinář. Tím spíše, že se jedná o poměrně čerstvou případovku, kterou ještě máme v hlavě. Pomalu se v těchto dnech vracíme z home office zpět do prostor kanceláří Heureky a můžeme udělat akci podle našich představ.

Těšíme se na vás!

Zdeněk N. a Luděk P.

SEO tým Heureky

<hr>

Nejsme asociálové

Twitter

Na Twitteru můžeš sledovat, na čem děláme


GitHub

Na GitHubu můžeš sledovat, jak to děláme
Follow us on GitHub

Instagram

A na Instagramu, že se u toho i skvěle bavíme
Follow us on Instagram

YouTube

Na život se musí chytře ;)
Follow us on YouTube
<hr>