Vývoj

Potkejme se na WebExpu!

Letošní ročník konference WebExpo 2018, točící se kolem webových technologií, obohatíme i naším stánkem! Pokud je WebExpo součástí vašeho víkendového plánu, určitě neváhejte a stavte se za námi. A pokud ještě váháte a volný lístek by v rozhodování pomohl, čtěte dále, protože kromě krátkého nakouknutí na to, co na našem stánku můžete čekat, se dozvíte, že máte šanci ještě teď získat vstupenku úplně zdarma a to bez jakékoliv větší námahy!

Stavit se za námi na stánku můžete samozřejmě i jen tak, pokecat s námi o čemkoliv, protože to my vždycky rádi. Kdo ale bude chtít, může si zkusit naší sice na první pohled velmi jednoduchou, ale v praxi nervydrásající napínavou vývojářskou mini-challenge. Když se zadaří, třeba si odnesete i některou z drobných cen, jako jsou oblíbené Heurekovice, nebo pro milovníky kávy určená Heurekáva.


I nevývojáři jsou však více než vítáni! Máme připravenou i malinkou hříčku pro ty, kteří programovacími jazyky nemluví. A jelikož jsme tak trochu skupinka geeků, vyrobili jsme vlastnoručně v naší dílničce i mikrodáreček na památku pro každého, kdo se zúčastní. A pokud se přeci jen na WebExpo nedostanete, a bylo by vám líto, že na nás nemáte památku, máme na Githubu polotovar, který si můžete vytisknout sami! Protože takový talisman jistě pomůže k nalezení toho, co hledáte, případně pomůže s nákupem, když ho zasunete místo desetikoruny do nákupního košíku.


A jak je to s tím lístkem zdarma? Pro prvních pár, kteří tweetnou o tom, jak se těší, že se s námi na WebExpu potkají (třeba něco jako: “Mám rád webové technologie a těším se, až se potkám s @HeurekaDevs na @webexpo”), ho máme bez dalších okolků připravený! Takže stačí napsat.

Budeme se těšit!


Podobné články

Ikony bez kompromisů

Ikony bez kompromisů

I přes svou malou velikost představují ikony na webu zajímavý problém. Jeden přístup střídá další –…

Vánoční resuscitace serverů

Vánoční resuscitace serverů

O sysadminech v Heurece se dá říci leccos, nedostatek paranoie to ale není. Máme zdvojené téměř…

Full Stack Fest 2018

Full Stack Fest 2018

Měli jste někdy chuť na pódium hodit tu tašku plnou zbytečností, co navzdory zdravému rozumu na…

Zaber si svou židli!

<Nejsme asociálové/>

<Témata/>

Zajímá tě naše práce, technologie, tým nebo cokoliv jiného?
Napiš šéfovi vývoje Lukášovi Putnovi.

lukas.putna@heureka.cz