Potkejme se na WebExpu!

Vít Novák

Scrum

Letošní ročník konference WebExpo 2018, točící se kolem webových technologií, obohatíme i naším stánkem! Pokud je WebExpo součástí vašeho víkendového plánu, určitě neváhejte a stavte se za námi. A pokud ještě váháte a volný lístek by v rozhodování pomohl, čtěte dále, protože kromě krátkého nakouknutí na to, co na našem stánku můžete čekat, se dozvíte, že máte šanci ještě teď získat vstupenku úplně zdarma a to bez jakékoliv větší námahy!

Stavit se za námi na stánku můžete samozřejmě i jen tak, pokecat s námi o čemkoliv, protože to my vždycky rádi. Kdo ale bude chtít, může si zkusit naší sice na první pohled velmi jednoduchou, ale v praxi nervydrásající napínavou vývojářskou mini-challenge. Když se zadaří, třeba si odnesete i některou z drobných cen, jako jsou oblíbené Heurekovice, nebo pro milovníky kávy určená Heurekáva.


I nevývojáři jsou však více než vítáni! Máme připravenou i malinkou hříčku pro ty, kteří programovacími jazyky nemluví. A jelikož jsme tak trochu skupinka geeků, vyrobili jsme vlastnoručně v naší dílničce i mikrodáreček na památku pro každého, kdo se zúčastní. A pokud se přeci jen na WebExpo nedostanete, a bylo by vám líto, že na nás nemáte památku, máme na Githubu polotovar, který si můžete vytisknout sami! Protože takový talisman jistě pomůže k nalezení toho, co hledáte, případně pomůže s nákupem, když ho zasunete místo desetikoruny do nákupního košíku.


A jak je to s tím lístkem zdarma? Pro prvních pár, kteří tweetnou o tom, jak se těší, že se s námi na WebExpu potkají (třeba něco jako: “Mám rád webové technologie a těším se, až se potkám s @HeurekaDevs na @webexpo”), ho máme bez dalších okolků připravený! Takže stačí napsat.

Budeme se těšit!

Autor článku

Víťa pamatuje v Heurece již mnoho zim. Zkušenosti sbíral na několika pozicích, zahrnujících samozřejmě i vývojařinu, nebo třeba role spojené s náborem. Dnes se coby scrum master stará o blaho a efektivitu jednoho z týmů.

Zaber si svou židli!

<Nejsme asociálové/>

<Témata/>

Zajímá tě naše práce, technologie, tým nebo cokoliv jiného?
Napiš šéfovi vývoje Lukášovi Putnovi.

lukas.putna@heureka.cz