Heureka na charitativním turnaji GG Prague

V sobotu 25. května 2019 jsme se jako tým Heureka zúčastnili charitativního turnaje GameForGood Prague v počítačové hře Counter Strike Global Offensive. Výtěžek z tohoto turnaje putoval na Nadační fond Jonášek, který nakupuje potřebné vybavení do dětských nemocnic.

Heureka tým vpravo

Za tým Heureka nastoupili Jakub Krčma, Petr Novotný, Jan Kahoun, David Příplata, David Němec a Pavel Erfányuk. Celkem se turnaje zúčastnilo 8 firem rozlosovaných do dvou základních skupin po čtyřech týmech. Na tým Heureka čekali soupeři jako STRV, Uniprog a Ribbon.

Jdeme hrát!

První zápas turnaje jsme hráli proti týmu Uniprog na legendární mapě de_dust2. Na této mapě jsme bohužel podlehli 3:13. Po dvou hodinách čekání jsme nastoupili proti STRV. Tento zápas bylo možné sledovat v živém komentovaném přenosu. Až do stavu 3:3 se nám dařilo nedávat svou kůži lacino. Favorit turnaje ale nakonec potvrdil svoje kvality a přes náš tým prošel hladce, a to hlavně díky změně tempa a pozice, na který jsme nedokázali včas reagovat. Byl to napínavý boj, který skončil prohrou 3:13.

Heureka tým vpravo

Poslední zápas ve skupině byl proti společnosti Ribbon, nad kterými jsme s přehledem vyhráli 13:2. Díky tomuto úspěchu jsme se umístili na třetím místě ve skupině, čímž jsme si zajistili čtvrtfinálový zápas proti druhému týmu z druhé skupiny.

Ve čtvrtfinále drtíme dvojku!

Druhý tým ve skupině A nebyl nikdo jiný než dvojka na trhu e-shopů s elektronikou – CZC.cz. Do zápasu jsme nastoupili velmi takticky a díky výhře hodu mincí, jsme si mohli zvolit mapu, na které budeme hrát. Zvolili jsme de_nuke. Vyrovnaný zápas nakonec vyšel výhrou pro náš tým.

Postupujeme do semifinále a opět se utkáváme s STRV, kteří mezitím celý streamovaný zápas s CZC bedlivě sledovali. Chvíli jsme opět dokázali držet tempo, ale nakonec jsme podruhé podlehli 3:13.

Zápas o třetí místo

Na poslední zápas v turnaji jsme v boji o třetí místo nastoupili proti týmu SKYLAB. Byl to velmi vyrovnaný boj, ale od začátku jsme bohužel tahali za kratší konec. Za stavu 12:13 pro SKYLAB našemu týmu nevyšla ekonomika a začali jsme více ztrácet. Finální výsledek zápasu pak byl 12:16.

Tabulka

Výsledek

Na začátku turnaje jsme počítali jen s možným postupem ze skupiny. Nakonec jsme skončili čtvrtí! Tento výsledek byl velmi milým překvapením.

Tým Heureka odvedl úžasnou práci!

Tímto bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za krásný výsledek a příjemně strávený den. V příštích ročnících se rádi opět zúčastníme. Na nadaci se vybralo celkem 140 700 Kč a jsme rádi, že jsme mohli být součástí.

Záznam celého turnaje můžete zhlédnout zde

Heureka tým

Heureka tým

<hr>

Nejsme asociálové

Twitter

Na Twitteru můžeš sledovat, na čem děláme


GitHub

Na GitHubu můžeš sledovat, jak to děláme
Follow us on GitHub

Instagram

A na Instagramu, že se u toho i skvěle bavíme
Follow us on Instagram

YouTube

Na život se musí chytře ;)
Follow us on YouTube
<hr>