Seznam autorů

Zdeněk Nešpor

SEO

Zdeněk přišel do Heureky v roce 2018 jako externí SEO specialista na pár hodin týdně. Nakonec tu zaktovil skoro na full-time. Věnuje se pokročilému technickému SEO a analýzám dat. Baví ho psát články, učit se Python a vyvíjet jednoduché nástroje, které pomáhají automatizovat rutinní úkony.

Adam Havel

Vývoj

Adam se v Heurece už přes čtyři roky stará o front-end. Krom JavaScriptu ho zajímá typografie, design obecně, decentralizované technologie a vše kolem ochrany soukromí. Většinu bdělého stavu tráví četbou, tancem swingu a pravidelným, byť neradostným, zvedáním těžkých předmětů.

Lukáš Putna

Vývoj

Lukáš je šéf vývojářů v Heurece, snaží sjednotit technologický směr s produktovou vizí Heureky. Je velkým zastáncem agilních metodik s velkým důrazem na samostatné vývojové týmy, které tímto způsobem vede.

Jiří Vích

Scrum

Jirka dělá v Heurece Scrum Mastera už od roku 2014. Stará se o dva liberecké týmy a dohlíží, aby všechno běželo hladce. Kromě toho spolu s týmem Scrum Masterů neustále zlepšuje procesy. Občas něco ublogne nebo tvítne.

Martin Krištof

Vývoj

Martin je team lead a fullstack Javascript vývojář se specializací na React. Snaží se posouvat Heureku na poli frontendu a QA. Má rád sport, dobrou hudbu a jídlo.

Michal Humpula

Správa serverů

Ostatním kolegům pomáhá hlavně s designem architektury a sítí, ve volném čase rád potrápí své mozkové závity hraním her a četbou. Své zručné prsty krom klávesnice využívá na truhlářskou výrobu či hraním na basu.

Jiří Huml

Scrum

Jirka je agilním koučem v Heurece, mentoringem ​a koučováním​ pomáhá rozvoji ostatních Heurečanů. Z předešlých firem, ve kterých působil, sbíral zkušenosti s mnoha dalšími dovednostmi – byl scrum masterem i manažerem. Volný čas tráví nejraději aktivitami s rodinou a velmi rád si sem tam něco vytiskne na 3D tiskárně.

Pavel Škoda

Vývoj

Pavel je v pražském vývoji už od začátku. Za tu dobu vystřídal několik týmů a nyní se společně s oranžovým týmem snaží zvyšovat návštěvnost Heureky. Baví ho rozbíjet věci a proto je i členem Security guildy.

Ondřej Walter

Produkt

Produkťák Ondra je v Heurece 4,5 roku. Má na starosti techničtější stránku fungování Heureky. Aktuálně se jako Product tribe lead stará o sjednocení produktových katalogů v rámci Heureka Group. Ve volném čase rád cvičí, a pečuje o svoji půlroční dceru.

Michaela Bičišťová

HR

Míša se v Heurece stará o nábor vývojářů. Ráda se baví s lidmi o jejich cestách, které je zavedli do Heureky a ráda pozoruje změnu v lidech, pokud dělají práci, která je opravdu naplňuje. Bez kafe, knížky a Přátel nefunguje.

Miroslav Juhos

Vývoj

Miroslav "Juhy" Juhos je profesionální vývojář a amatérský hudebník, byť se občas chová jako by to bylo naopak. Pracuje tu víc než čtyři roky a zabývá se vývojem aplikací pro platební systémy v Heurece v Pythonu.

Irena Zatloukalová

Marketing

Ir s HeurekaDevs spolupracuje již několik let. Mimo jiné podporuje produkťáky a vývojáře z Heureky, aby byli vidět, předávali dál své zkušenosti. Kromě strategií a textů ji najdete i na eventech, které za Heureku pořádáme.

Marek Grynhoff

Produkt

V čele produktu stanul Marek v únoru 2018. Na starosti má produktovou strategii a vedení celého týmu. Marek je zastáncem agilních metodik. Proto v Heurece místo neflexibilních roadmap pomohl zavést řízení přes OKR. Místo velkých projektů prosazuje rozvoj produktů krok za krokem s průběžným ověřováním, zda úpravy, které se provádí, mají pro zákazníky smysl a užitek. Marek se produktu věnuje "odjakživa". Nejvíce zkušeností nabral při působení v LMC, které provozuje služby jako Jobs.cz nebo Prace.cz.

Filip Melík

Vývoj

Filip je součástí týmu, který se stará o mobilní aplikace a související mikroslužby. Věnuje se vývoji Heureka iOS appky a myslí si, že Android je děravej a pro socky. Má rád čistý a přehledný kód a snaží se pasivně agresivně ostatní presvědčit, aby dělali totéž.

Anastasi Korjenevskaya

Produkt

Nasťa se v Heurece stará jako produktový manažer o Search tým – „růžovky“. Ve volném čase si ráda čte, poslouchá hudbu, chodí na koncerty (když je to možné) a hraje hry. Miluje všechno spojené s technologiemi a moc ráda cestuje.

Martin Humpál

Produkt

Produkťák Humpi je v Heurece od roku 2013. Má na starost tým Nákup produktu a velkou část frontendu. Když není v práci, vede kapelu shk.band, nebo leze či lyžuje po horách.

Romana Trusinová

Produkt

Romča má v Heurece na starosti uživatelský výzkum. V praxi to znamená, že se většinu času na něco ptá nebo kouká do grafů. Miluje, když se díky dobrému pochopení potřeb všech zúčastněných stran tvoří věci, které dávají smysl.

Jiří Smolík

Vývoj

Jirka je hrdým členem plzeňského zlatého týmu a podílí se na vývoji platební aplikace. Mezi jeho oblíbené činnosti patří rozbíjení monolitího kódu, jízda na koloběžce a pití (nejen) plzeňského piva.

David Šanda

Vývoj

David v Heurece vyvíjí přes 6 let. Spolu se svým týmem se stará o produktový detail, kde je jeho parketou hlavně frontend, nebojí se JavaScriptu. Ve svém volnu rád vyrazí do přírody s foťákem nebo na kole a když prší, věnuje se doma 3D tisku.

David Jetelina

Vývoj

David je součástí fialového (katalogového) týmu, operations guildy („expertní skupinky“) a věčný idealista. Například si myslí, že DevOps by nikdy nemělo degradovat na speciální pozici.

Marek Kužel

Vývoj

Marek je součástí "růžového týmu", který vymazluje vyhledávání na našem webu.

Anna Dvořáková

Produkt

Anička je v Heurece produktovým manažerem pro #search tým. Ve volném čase se stará o svoje čtyři pejsky nebo vymýšlí náměty na další tetování. Kromě toho ráda čte, kouká na seriály a nebo na filmy od Kubricka, Lynche a von Triera.

Honza Haering

Vývoj

Honza dřív fušoval do síťařiny, pak stavěl větroně a nakonec zakotvil ve vývoji, protože tam se nejsnáz dostane k tvořivé práci. V Heurece si navíc může vybírat, v čem se zrovna hrabat – momentálně zkouší pomocí strojového učení sestrojit umělou inteligenci, která ho nahradí.

Oldřich Taufer

Vývoj

V Heurece Olda zakotvil před čtyřmi lety. Aktuálně je v týmu OneCatalogue, kde vyvíjí jednotný katalog produktů pro celou Heureka Group. Stará se hlavně o backend a programuje jak v Pythonu, tak v PHP. Kromě toho vede také security skupinu, která má za úkol zabezpečit Heureku napříč všemi týmy. Ve volném čase se věnuje canicrossu a dogscooteringu se svým huskym Remusem. Má rád treky v přírodě doma i v zahraničí. Fobii má z javascriptu a z pavouků.

Zaber si svou židli!

<Nejsme asociálové/>

<Témata/>

Zajímá tě naše práce, technologie, tým nebo cokoliv jiného?
Napiš šéfovi vývoje Lukášovi Putnovi.

lukas.putna@heureka.cz