Velká příležitost pro Plzeňáky!

Všichni plzenští pythonáři a frontenďáci by měli zpozornět. Naskýtá se jim totiž unikátní příležitost být u toho, když vzniká úplně nová vývojová pobočka Heureky v Plzni! Pokud mezi ně patříte, můžete skočit rovnou na inzeráty, nebo číst dál pro trochu toho backgroundu okolo…

Kvalitních mozků není nikdy dost. V tomhle případě se nejedná o punchline ze zombie apokalyptické komedie, ale o holý fakt z odvětví vývoje (nejen) webových aplikací. Stejně tak to platí i pro Heureku. A jelikož náš budoucí (více-méně) mikroslužbový model spoléhá na Python jako základní stavební kámen, rozhodli jsme se zalovit ve městě se silnou komunitou okolo tohoto jazyka a tím je Plzeň. Dlouho jsme se k tomu přemlouvat nemuseli, protože s Plzní si spojujeme i naší druhou (po programování) nejoblíbenější věc na světě. Kdo do mailu reagujícího na náborový inzerát správně tipne kterou, má u pohovoru plus (nebo bludišťáka, nebo tak něco).

Nebudeme vám ale mazat příslovečný med kolem příslovečných úst. Jednoduché to nebude. Rozjet od nuly nový tým, fungující vzdáleně od již zaběhnutých týmů, je velká výzva. Víme to, protože jsme si tím už před několika lety prošli v Praze. Výsledek, který nám ale otevření pražského týmu přineslo, nás jenom utvrzuje v tom, že zkusit to teď i v Plzni je krok správným směrem! Zároveň je to příležitost ke zkušenosti, které se vám hned tak někde nedostane. A to, věřte nám, je něco naprosto nedocenitelného. True story.

Pokud vás tyto řádky nadchly a nevyděsily, a je ve vás i kousek dobrodruha, neváhejte a checkujte inzeráty a nebo rovnou pište na vit.novak@heureka.cz, kde s vámi Víťa dohodne podrobnosti. My se na tuhle challenge dost těšíme!

Prosím, ber na vědomí, že společnost Heureka Group a.s., IČO: 07822774, do které se prostřednictvím zasláného životopisu hlásíš na tuto pozici, si ukládá některé tvoje osobní údaje, aby se s tebou její představitelé mohli spojit po dobu výběrového řízení a posoudit tak, jestli si budeme vzájemně rozumět.

Pokud by pro tebe výběrové řízení nebylo tentokrát úspěšné, rádi s tebou zůstaneme v kontaktu i do budoucna. K uchování osobních údajů po skončení výběrového řízení potřebujeme tvůj souhlas, který nám můžeš, ale nemusíš dát, a to vyplněním a podepsáním formuláře, který od nás obdržíš v průběhu výběrového řízení.

O tom, jak je nakládáno s tvými osobními údaji, si pro jistotu přečti ZDE.

<hr>

Nejsme asociálové

Twitter

Na Twitteru můžeš sledovat, na čem děláme


GitHub

Na GitHubu můžeš sledovat, jak to děláme
Follow us on GitHub

Instagram

A na Instagramu, že se u toho i skvěle bavíme
Follow us on Instagram

YouTube

Na život se musí chytře ;)
Follow us on YouTube
<hr>