Pořádáme náš druhý #HeurekaMeetUp / #HeurekaMeetUp OKR edition

Jsou pro vás OKRka buzzword, móda, nebo nutnost? V Heurece pro nás nejsou žádná novinka. Na produktu i vývoji s nimi experimentujeme už více než dva roky. A protože to neslo ovoce, dostali jsme letos zelenou od top managementu přinést OKRka do celé firmy a řídit podle nich celou Heureka Group. Pro nás jsou OKRka prostě životní styl a způsob uvažování. Ani móda, ani prázdná slova.

Lámali jsme si hlavu, jak zkušenosti, které máme v technické části firmy (tedy na produktu a vývoji) co nejlépe přenést do všech dalších týmu. A to nejen v Praze a Liberci, ale i v Maďarsku a Slovinsku. I když nám korona zhatila plány na dvoudenní workshop, našli jsme cestu, jak s OKRky seznámit na šedesát teamleadů z celé Heureka Group. Chceme to oslavit. Chceme se o svoje zkušenosti podělit s těmi, které to zajímá. Chceme navázat na náš první #HeurekaMeetUp. Pokud vás to zajímá, dorazte!

Naše kanceláře sice nejsou nafukovací, proto musíme kapacitu akce omezit. Ale věříme, že se všichni se zájmem nejen o OKRka vejdou. Dejte nám vědět, zda vám máme držet místo!

➡️ Odkaz na eventbrite: http://heu.cz/meetup2 ⬅️

Tentokrát jsme připravili i krátký program

Co vás tedy čeká?

 • 16:30 Doors open
 • 17:10 Začínáme
 • 17:15 Marek & Lukáš: Naše největší aha momenty z rollování OKRek napříč Heureka Group (lessons learned)
 • 17:30 Představení dalších témat a bloků
  • Sdílení zkušeností se zaváděním OKRek po vzoru Mastermind
  • Firemní kultura, kde jsou OKRka jako mindset
  • Naše zkušenosti z on-line workshopu pro 60 lidí - aneb jak v 6 týdnech nakoupit 60 teamleadů pro OKRka, aby je uměli dál sami předávat
  • Workshop: Napište si správné OKRko. A je to opravdu OKRko?
 • 17:45 - 18:30 Diskuse ve skupinách nad tématy výše či jakýmikoliv dalšími vymyslíme
 • 18:30 -…? Musíme dojíst a dopít vše, co jsme připravili a můžeme u toho dál rozebírat, co jsme nedokončili v předchozích částech

No a povídat si můžeme i o čemkoliv dalším. Pivko a víno jsme zajistili. Na terase bude čerstvý vzduch i nějaké to občerstvení, aby hlady ani žízní nikdo nepadl. Těšíme se, že se akce povede alespoň tak, jako ta loňská. Připomeňte si ji pár fotkami.

Zahájení Meetupu Prostor pro diskuzi Prostor pro diskuzi Děkujeme!

<hr>

Nejsme asociálové

Twitter

Na Twitteru můžeš sledovat, na čem děláme


GitHub

Na GitHubu můžeš sledovat, jak to děláme
Follow us on GitHub

Instagram

A na Instagramu, že se u toho i skvěle bavíme
Follow us on Instagram

YouTube

Na život se musí chytře ;)
Follow us on YouTube
<hr>