{"Love":"Code"} 2016

HeurekaDevs byli, jsou a budou vždy pro každou špatnost. Adam Sobotka ze SocialBakers nás zhruba dva měsíce zpátky s jednou takovou oslovil a my jsme si řekli „Jdeme do toho!“. A tak vzniknul {“Love”:”Code”} 2016. Akce určená všem vývojářům, kteří si rádi svoji každodenní práci okoření něčím zajímavým. Třeba víkendem stráveným v okruhu podobných „bláznů“, co si rádi osahají nové technologie na reálném projektu a potkají u toho spousty zajímavých lidí.

LoveCode je určen všem těm, kteří by si chtěli vyzkoušet vytvořit aplikaci, která zkombinuje sociální média s umělou inteligencí. Pokud jste nic podobného nedělali, není se čeho bát, mentoři z partnerských firem budou vždy po ruce, aby pomohli. Za Heureku budete mít možnost potkat Kubu Chábka, který pomůže v oblasti Redisu.

Celá akce je navíc zdarma a informace o tom, jak můžete získat lístky, najdete na webu celé akce https://lovecode.cz. A jak to bude probíhat? Potkáme se v pátek večer v kancelářích SocialBakers přímo nad Fórem Karlín a dle vašeho zápalu a šikovnosti se po prezentaci všech projektů v neděli v odpoledních hodinách rozejdeme.

Za HeurekaDevs se na vás budeme těšit a doufáme, že si přijdete s námi užít možnost osahat si bězně placená APIčka od IBM Watson, které by vám třeba byly schopné říct, jestli tento článek píšeme v negativním či pozitivním duchu.

A nakonec to nejlepší. Partnerem akce je mimo jiné i Czechitas, takže vás čeká genderově diverzitní víkend, kde pohlaví účastníků bude v krásném poměru 50:50. Tak rychle pro poslední volné lupeny!

Těší se na vás tým HeurekaDevs

<hr>

Nejsme asociálové

Twitter

Na Twitteru můžes sledovat, na čem děláme


GitHub

Na GitHubu můžes sledovat, jak to děláme
Follow us on GitHub

Instagram

A na Instagramu, že se u toho i skvěle bavíme
Follow us on Instagram

YouTube

Na život se musí chytře ;)
Follow us on YouTube
<hr>