• Jak nám funguje práce na homeoffice? Zde jsou naše tipy, jak zůstat efektivní

  Současná situace ohledně koronaviru v Česku nás vyhnala z kanceláře na hromadný homeoffice. Jak funguje spolupráce bezmála dvouset lidí z pohodlí domova? Jsme efektivní stejně jako v kanceláři? Co se nám osvědčilo a co doporučujeme? Čtěte dál!

 • <hr>
 • Kurz autentického leadershipu se Šimonem Pánkem

  V říjnu jsem se stal novým Product tribe leaderem pro celou Heureka Group. Po produktové stránce povedu mezinárodní skupinu, která se bude věnovat sjednocení produktových katalogů v rámci Heureka Group. Protože takhle velký tým povedu poprvé, chtěl jsem se nachytřit a vyrazil na jednodenní Kurz autentického leadershipu se Šimonem Pánkem od ELAI (European Leadership & Academic Institute). Kurz mi přišel vážně zajímavý, tak bych se rád podělil o ty nejzajímavější postřehy, které jsem si z kurzu odnesl.

 • <hr>
 • Velká příležitost pro Plzeňáky!

  Všichni plzenští pythonáři a frontenďáci by měli zpozornět. Naskýtá se jim totiž unikátní příležitost být u toho, když vzniká úplně nová vývojová pobočka Heureky v Plzni! Pokud mezi ně patříte, můžete skočit rovnou na inzeráty, nebo číst dál pro trochu toho backgroundu okolo…

 • <hr>
 • Generace Z: Nová naděje

  Lidé jsou různí. Spousta z nás už se pomalu dostává do toho věku, kdy začíná vyslovovat myšlenky o tom, že ta generace dnešních školáků je něco příšerného, že my jsme bývali mnohem lepší, mluvili slušněji, byli uctivější ke starším a tak vůbec v nás ještě byla nějaká naděje na lepší zítřky, zatímco teď už je vše ztraceno. Přiznejte se, že si to taky myslíte! Mám pocit, že naše babičky to shrnovaly řečnickou otázkou “Kam ta dnešní mládež spěje?”. Život ale mezi všemi těmi překvapeními, jenž přináší, umí občas poslat i příjemné. A kdyby ta dnešní mládež spěla tam, co spěje Thomas, myslím, že svět by mohl mít naději být ještě chvíli v pořádku.

<hr>

Nejsme asociálové

Twitter

Na Twitteru můžeš sledovat, na čem děláme


GitHub

Na GitHubu můžeš sledovat, jak to děláme
Follow us on GitHub

Instagram

A na Instagramu, že se u toho i skvěle bavíme
Follow us on Instagram

YouTube

Na život se musí chytře ;)
Follow us on YouTube
<hr>